TOP 3 szkolenia w Gdańsku

TOP 3 szkolenia w Gdańsku

Gdańsk to miasto, gdzie odbywa się wiele szkoleń z zakresu marketingu i zarządzania zasobami ludzkimi. Tego typu trening daje wiele korzyści, pozwala zyskać niezbędną wiedzą teoretyczną, a także podpowiada, jak wykorzystać ją w praktyce. Jakie szkolenia cieszą się największą popularnością? Poniżej krótki ich opis.

Skuteczna selekcja i rekrutacja

Szkolenie przedstawia jak pozyskać najlepszych na dane stanowisko kandydatów. Dedykowane jest ono rekruterom i osobom zajmującym się zarządzaniem zasobami ludzkimi. Pokazuje praktyczne metody i techniki do stosowania w procesie rekrutacji i wdrażania pracownika w nowe obowiązki. W trakcie szkolenia omawia się m.in. takie kwestie jak tworzenie profili stanowiska, selekcja aplikacji od kandydatów, przeprowadzanie rozmowy rekrutacyjnej, wybór odpowiednich osób.

Czas trwania szkolenia: 2-3 dni.

Koszt: ok. 1500 zł od osoby

Techniki przejmowania klientów konkurencji

Szkolenie skierowane jest do handlowców i osób zajmujących się działem PR. Ma ono za zadanie nauczyć jak obserwować i analizować działanie konkurentów, a także jak osiągnąć sukces w sprzedaży poprzez analizę potrzeb i oczekiwań klientów. Szkolenie pokazuje jak rozmawiać z klientem i jak przekonać go do współpracy. Ważnym elementem całej strategii jest poznanie zasobów własnej firmy, a także budowanie lojalności pozyskanych już klientów. Duży nacisk kładzie się na skuteczny sposób komunikacji z danym klientem.

Czas trwania szkolenia: 1-3 dni

Koszt: ok. 1000-1500 zł od osoby

Zarządzanie emocjami i stresem

Szkolenie dedykowane jest zarówno pracownikom, jak i pracodawcom. Przybliża ono wiedzę o mechanizmach emocjonalnych, uczy czym jest stres, a także podpowiada jak budować odporność psychiczną. W trakcie spotkań z trenerem, uczestnicy kursu dowiadują się czym jest Inteligencja Emocjonalna oraz jak zwiększyć umiejętność samokontroli. Szkolenie pozwala na rozwój kompetencji miękkich. Uczy metod i technik radzenia sobie ze stresem oraz komunikacji w sytuacji trudnej bądź konfliktowej. Szkolenie pomaga także budować mechanizmy, które zapobiegają pojawieniu się tzw. wypalenia zawodowego.

Czas trwania szkolenia: 2 dni

Koszt: ok. 1400-1600 zł od osoby

Przedstawione szkolenia trwają na ogół 2-3 dni. Jest to intensywny czas, kiedy profesjonalny trener dzieli się swoją wiedzę i doświadczeniem z zakresu takich dziedzin jak rekrutacja, psychologia, komunikacja, mechanizmy rynkowe czy zarządzanie zasobami ludzkimi. Popularność tych szkoleń pokazuje, że są one ciekawe i merytoryczne, pomagając działać firmie w skuteczniejszy sposób.

Dowiedz się Więcej

Be the first to comment on "TOP 3 szkolenia w Gdańsku"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*