Szkolenie z zarządzania czasem – poznaj skuteczne metody i techniki organizowania czasu pracy własnej

Szkolenie z zarządzania czasem

Czy macie wrażenie, że czas nieubłaganie przepływa Wam przez palce? Że czynności, które jesteście zobligowani wykonać w krótkim czasie, zabierają Wam więcej czasu niż powinno? Otóż jest na to sposób. Odpowiednie szkolenie z zarządzania czasem w pewnością rozwiąże ten problem. Na polskim rynku szkoleń możemy znaleźć interesującą nas ofertę w wielu firmach szkoleniowych. Szkolenia z zarządzania czasem możemy odbyć zarówno stacjonarnie, jak również przez internet. Aczkolwiek na chwilę obecną bardzo mało firm oferuje te dane szkolenie poprzez platformę e-learning. Szkolenia mogą mogą być także zarówno otwarte, jak również indywidualne. Firmami, które oferują tego typu szkolenia są na przykład: Akademia Biznesu, HillWay, Szkolenie Zarządzanie Czasem GenWhy, a także Procject Success. Trenerami prowadzącymi te zajęcia są osoby wysoko wykwalifikowane, posiadające szerokie doświadczenie zawodowe w podejmowanej tematyce.

Czego nauczymy się podczas szkolenia z zarządzania czasem?

Otóż szkolenie to dam nam możliwość rozwinięcia pewnych, pożądanych umiejętności, dzięki którym staniemy się bardziej efektywni w zakresie wykonywanych przez nas obowiązków. Wskazana również zostaje odpowiednia postawa moralna, przyjęcie pozytywnego myślenia, które sprzyja realizacji stawianych nam celów. Głównym celem takich szkoleń jest podwyższenie kompetencji z zakresu planowania i organizowania pracy swojej i podległych pracowników, a także określanie priorytetów zadań, nauka pracy pod presją czasu.

Ponadto poznamy takie aspekty jak:

  • analiza rynku pracy
  • nawyki i ich podatność na zmiany
  • mity dotyczące zarządzania czasem
  • reguły związane z pro-aktywnym zarządzaniem czasu
  • system planowania czasu 60/40
  • wyciąganie konsekwencji z braku realizacji podjętych zadań oraz wiele innych przydatnych kwestii

Oferta z zakresu tych szkoleń jest kierowana przede wszystkim do osób pracujących w korporacjach, a także prowadzących własną działalność gospodarczą, w której zatrudnianych jest wielu pracowników, aby móc usprawnić czas ich pracy, jak również swój. Ceny za szkolenie zaczynają się już od 600 zł. 

Be the first to comment on "Szkolenie z zarządzania czasem – poznaj skuteczne metody i techniki organizowania czasu pracy własnej"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*