Opinie o firmie Maciołek&Wspólnicy

Maciołek&Wspólnicy

Firma Maciołek&Wspólnicy to jeden z ciekawszych podmiotów oferujących szeroko rozumiane szkolenia biznesowe na terenie Warszawy oraz Krakowa( a także kilku innych polskich miast, na terenie których działają oddziały firmy). Przyjrzyjmy się bliżej ofercie firmy oraz jakości świadczonych przez nią usług.

Oferta

Jeżeli chodzi o szerokość, zróżnicowanie oraz innowacyjność oferty w zakresie dostępnych szkoleń, Maciołek&Wspólnicy bez wątpienia zasługuje na ocenę 5(a może nawet 5+). W odróżnieniu od wielu innych firm z tego sektora, nie widać tutaj skupienia się tylko na jednej lub dwóch głównych dziedzinach, podczas gdy pozostałe są traktowane po macoszemu. W tym wypadku wszystkie działy szkoleń są rozbudowane i z pewnością mogą okazać się atrakcyjne nie tylko nowicjuszy, ale również dla doświadczonych specjalistów, którzy szukają sposobów na pogłębienie swojej wiedzy w określonych aspektach. Podstawowe dziedziny szkoleń, jakie oferują Maciołek&Wspólnicy, to HR, Sprzedaż, Leadership, Zarządzanie projektami, Negocjacje oraz szkolenia prawne. Jak jednak wspominano, każdy z działów szkoleń jest rozbudowany i naprawdę może robić wrażenie, dlatego oprócz szkoleń bazowych, najczęściej podzielonych na stopnie zaawansowania, znajdziemy również takie perełki, jak “Obsługa trudnego klienta”, “Trening menedżerski w oparciu o przywództwo sytuacyjne K. Blancharda” czy “Zarządzanie zespołami wielopokoleniowymi”. 

Można stwierdzić, że już sama prezentacja oferty wystarcza, aby stwierdzić, że mamy do czynienia z naprawdę profesjonalną firmą, która rzetelnie podchodzi do tematu i efektywnie korzysta z najnowszych zdobyczy naukowych w zakresie szkolenia z różnych dziedzin.

Oprócz szczegółowych szkoleń zaawansowanych z poszczególnych dziedzin, znajdziemy również takie oferty, jak na przykład trening przygotowujący do wystąpień publicznych oraz telewizyjnych.

Uwagę w ofercie firmy Maciołek&Wspólnicy zwraca również bardzo duża liczba nowoczesnych gier szkoleniowych, które znakomicie uzupełniają metody szkoleniowe o charakterze stricte edukacyjnym. Wśród gier szkoleniowych znajdują się najnowocześniejsze programy, by wymienić tylko takie gry, jak “Galimatias”, “Leonardo” czy “Zegarmistrz”.

Kadra i jakość obsługi

O jakości szkoleń prowadzonych przez Maciołek&Wspólnicy wystarczająco zaświadcza fakt, że firma posiada certyfikat MSUES (Małopolski Standard Usługi Edukacyjno Szkoleniowej). Maciołek&Wspólnicy to także członek Związku Pracodawców Firm Szkoleniowych i Rozwojowych LEWIATAN.

Jeżeli chodzi o kadrę, to składa się ona wyłącznie z doświadczonych specjalistów, którzy zbierali szlify w wielu różnych firmach, zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Bogate doświadczenie oraz rozległe kompetencje kadry pozwalają nie tylko na podążanie za najnowszymi, światowymi trendami w dziedzinie szkoleń biznesowych i około biznesowych, ale również na twórcze, kreatywne wykorzystywanie najnowszych osiągnięć nauk społecznych oraz technologii.

Ocena oferty(1-10): 9

Ocena jakości szkoleń i umiejętności trenerów: 9

Ogólna ocena firma: 9

Więcej opinii na temat firmy szkoleniowej Maciołek&Wspólnicy znajdziesz pod linkiem: https://szkoleniamaciolek.com/opinie-maciolek-wspolnicy/

Be the first to comment on "Opinie o firmie Maciołek&Wspólnicy"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*